Menu
Obec Krivany
Obec Krivany
S čím Vám môžeme pomôcť ?
rozšírené vyhľadávanie

VVS a.s. ponúka GENERÁLNY PARDÓN

VVS a.s. ponúka GENERÁLNY PARDÓN

𝐆𝐄𝐍𝐄𝐑𝐀́𝐋𝐍𝐘 𝐏𝐀𝐑𝐃𝐎́𝐍 𝐩𝐨𝐧𝐮́𝐤𝐚 𝐕𝐕𝐒, 𝐚.𝐬. odberateľom, ktorí neplatia za odber vody alebo za odvádzanie odpadových vôd a nemajú s VVS, a.s. uzatvorený zmluvný vzťah na odber vody alebo jej odvádzanie do kanalizácie.

📅 𝐀𝐤 𝐬𝐚 𝐯 𝐜̌𝐚𝐬𝐞 𝐨𝐝 𝟏𝟖. 𝐦𝐚́𝐣𝐚 𝐝𝐨 𝟏𝟖. 𝐣𝐮́𝐧𝐚 tohto roku fyzické alebo právnické osoby prihlásia v zákazníckych centrách vodární, nebude im spätne účtovaná škoda, ktorá doteraz spoločnosti vznikla neoprávneným odberom alebo odvádzaním. S takýmito odberateľmi uzatvorí VVS, a.s. zmluvný vzťah odo dňa prihlásenia.

‼️ 𝐏𝐨 𝟏𝟖.𝟔. začne VVS, a.s. v spolupráci s primátormi miest a starostami obcí kontrolovať napojenie na dodávku pitnej vody, ako i spôsob likvidácie odpadových vôd z jednotlivých nehnuteľností. Čierny odberateľ, ktorý sa do spomínaného termínu ukončenia generálneho pardonu neprihlási sám, bude posudzovaný ako neoprávnený odberateľ so všetkými dôsledkami, ktoré z toho vyplývajú.

Viac informácií nájdete TU: https://www.facebook.com/vvskosice/posts/pfbid06SEZiozfRxy3ntsDdn3fDUi8Lc2sx26zEFg9gLxwQVVdhq6nZukghxbSndLiWAajl 

Dátum vloženia: 5. 6. 2023 8:36
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 6. 2023 8:43

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Geoportál obce

Mapa Slovakia Digital logo

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať aktuálne informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci.

Sviatok a výročie

Meniny má Paulína, Achác, Eberhard, Paulín, Paula, Rozvita, Zaira

Kroniky obce

kroniky obce

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu